О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О зерне"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 1999 года № 83-р
В целях доработки проекта Закона Республики Казахстан "О зерне":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Дуйсебаев Жексенбай Картабаевич    - Директор Департамента маркетинга
и аграрной политики Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, руководитель
Ильяшенко Юрий Михайлович          - директор Республиканского
государственного предприятия
"Республиканская хлебная экспертиза"
Харламова Людмила Григорьевна      - начальник отдела агропромышленного
комплекса Управления материального
производства Бюджетного департамента
Министерства финансов Республики
Казахстан
Капышев Амиргали Сабыргалиевич     - главный специалист Управления сводного
анализа и контроля Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Адам Адилет                        - главный специалист Департамента
законодательства и международного
права Министерства юстиции Республики
Казахстан
Кубейсинов Серик Гинаятович        - начальник Управления по координации
работы ЗАО "Продовольственная
контрактная корпорация"
Хан Юрий Анатольевич               - заведующий отделом организационных
структур и приватизации целинного
филиала Казахского НИИ экономики и
организации агропромышленного
комплекса
Ган Евгений Альбертович            - заместитель директора по науке
Казахского государственного казенного
предприятия НИИ зерна и продуктов его
переработки
Тлеубаев Нурлан                    - президент ОЮЛ "Зерновой Союз
Сактапбергенович                     Казахстана"
2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 1999 года представить в
Правительство отчет о проделанной работе.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалист: Кушенова Д.)

"Астық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 18 маусым N 83-ө
"Астық туралы" Қазақстан Республикасы Заңның жобасын пысықтау
мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дүйсебаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Жексенбай Қартабайұлы       шаруашылығы министрлігінің
Маркетинг және аграрлық саясат
департаментінің директоры, жетекші
Ильяшенко                 - "Республикалық астық
Юрий Михайлович             сараптамасы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Харламова Людмила         - Қазақстан Республикасының
Григорьевна                 Қаржы министрлігі Бюджет департаментінің
материалдық өндіріс басқармасы
аграрлық-өнеркәсіптік кешені бөлімінің
бастығы
Қапышев Әмірғали          - Қазақстан Республикасының
Сабырғалиұлы                Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі жиынтық талдау және
бақылау басқармасының бас маманы
Адам Әділет               - Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі Заң және халықаралық
құқық департаментінің бас маманы
Көбейсінов Серік          - "Азық-түлік келісімшарт
Ғинаятұлы                   корпорациясы" ЖАҚ жұмысты
үйлестіру басқармасының бастығы
Хан Юрий                  - Экономика және аграрлық-өнеркәсіптік
Анатольевич                 кешені Қазақ ғылыми-зерттеу
институтының тың филиалы
ұйымдастыру құрылымдары мен
жекешелендіру бөлімінің меңгерушісі
Ган Евгений               - Астық және астық өнімдері
Альбертович                 ғылыми-зерттеу институты Қазақ
мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының
ғылым жөніндегі директорының орынбасары
Тілеубаев Нұрлан          - "Қазақстанның астық одағы" ЗТБ-нің
Сақтапбергенұлы             президенті
2. Жұмыс тобы 1999 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімде істелген
жұмыс туралы есепті Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. Осы өкімінің атқарылуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.
Нарбаев Е.