Отдельные вопросы проверки целевого использования средств, выданных из республиканского бюджета для финансирования (кредитования) программ (проектов)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 1999 года № 104-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 10 декабря 1999 г. N 175-p ~R990175
В связи с имеющимися фактами нецелевого использования государственных средств, выданных для финансирования (кредитования) программ (проектов), и злоупотреблений со стороны отдельных должностных лиц, а также в целях реализации требований Закона Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией":
1. Министерству государственных доходов и Министерству финансов Республики Казахстан в десятидневный срок совместно с заинтересованными государственными органами внести в Правительство Республики Казахстан проект решения Правительства Республики Казахстан об образовании Межведомственной комиссии по проверке целевого использования бюджетных средств из числа специалистов государственных органов, предусмотрев при этом еҰ задачей финансовую проверку целевого использования средств, выданных из республиканского бюджета фондам, республиканским
государственным предприятиям и акционерным обществам с участием государства,
для дальнейшего финансирования (кредитования) ими программ (проектов).
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.
Кушенова Д.С.)

Бағдарламаларды (жобаларды) қаржыландыру (несиелендіру) үшін республикалық бюджеттен берілген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын тексерудің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 12 шілде N 104-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.12.10. N 175 өкімімен. ~R990175
Бағдарламаларды (жобаларды) қаржыландыру (несиелендiру) үшiн берiлген мемлекеттiк қаражаттың орын алып отырған мақсатсыз пайдаланылуы мен жекелеген лауазымды тұлғалардың тарапынан болған қызметiн терiс пайдалануға байланысты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңының талаптарын iске асыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi мен Қаржы министрлiгі он күндiк мерзiмде мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп Қазақстан Республикасының Үкiметiне, бұл ретте оның мiндетi қорларға, республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарға және мемлекеттiң қатысуымен акционерлiк қоғамдарға олар бағдарламаларды (жобаларды) одан әрi қаржыландыруы (несиелендiруi) үшiн республикалық бюджеттен берiлген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қаржылық тексеру деп көздеп, мемлекеттiк органдардың мамандары қатарынан Бюджеттiк қаражаттың
мақсатты орындалуын тексеру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасының Үкiметi шешiмiнiң жобасын енгізсiн.
2. Осы өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Багарова Ж.А.