О создании рабочей группы по реализации условий Меморандума о взаимопонимании от 17 июня 1999 года "Об урегулировании споров с Корпорацией AES"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 1999 года N 155-р
В целях реализации условий Меморандума о взаимопонимании от 17 июня
1999 года "Об урегулировании споров с Корпорацией АЕS":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абулгазин Данияр Рустемович       - вице-Министр финансов - Председатель
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, руководитель
Куанышев Дулат Оразбекович        - Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Тлеубердин Алтай Аблаевич         - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
Абитаев Есберген Абитаевич        - первый вице-Министр энергетики,
индустрии
и торговли Республики Казахстан
Ваисов Мерей Курманович           - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович  - вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Швайченко Юрий Петрович           - заместитель акима
Восточно-Казахстанской
области
Джандосов Ураз Алиевич            - президент ОАО "KEGOC"
2. Рабочей группе до 1 декабря 1999 года представить в Правительство
Республики Казахстан проекты Мирового соглашения с Корпорацией AES о
взаимопонимании и проекты договоров, предусмотренных Меморандумом.
3. Контроль за выполнением данного распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

"AES корпорациясымен дауларды реттеу туралы" 1999 жылғы 17 маусымдағы Өзара түсіністік туралы меморандум шарттарын іске асыру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 1999 жылғы 8 қараша N 155-ө
"AES корпорациясымен дауларды реттеу туралы" 1999 жылғы 17 маусымдағы
Өзара түсіністік туралы меморандум шарттарын іске асыру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дүкенбаев             - Қазақстан Республикасының
Кенжемұрат Дүкенбайұлы  Энергетика, индустрия және сауда
вице-министрі, жетекші
Раханов Мақсұтбек     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Смағұлұлы               министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Қуанышев Дулат        - Қазақстан Республикасының
Оразбекұлы              Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы
Тілеубердин Алтай     - Табиғи монополияларды реттеу,
Абылайұлы               бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігінің төрағасы
Әбітаев Есберген      - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Әбітайұлы               индустрия және сауда бірінші вице-
министрі
Уәйісов Мерей         - Қазақстан Республикасының Әділет
Құрманұлы               вице-министрі
Нұрпейісов Қайрат     - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Айтмұханбетұлы          кіріс вице-министрі
Швайченко Юрий        - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің
Петрович                орынбасары
Жандосов Ораз         - "KEGOC" ААҚ-ның президенті
Әлиұлы
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.04.10. N 62 өкімімен.
R000062_
2. Жұмыс тобы AES корпорациясымен өзара түсіністік туралы Бітімдесу
келісімінің жобасы мен Меморандумда көзделген шарттардың жобасын 1999
жылғы 1 желтоқсанға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.