О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 358
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 июля 1999 года Z990453_ "О государственной службе" постановляю:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 1996 года N 3037
U963037_
"Об утверждении Положения о порядке пенсионного обеспечения
государственных служащих" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 27, ст.
228);
2) распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 февраля 1999
года № 13
N990013_
"Вопросы совершенствования работы с кадрами
государственной службы".
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Рсеспубликасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 14 наурыз N 358
Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік қызмет туралы" 1999 жылға 23 шілдедегі Z990453_ Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызметшілерді зейнетақымен қамтамасыз ету тәртібі туралы ережені бекіту туралы" 1996 жылғы 17 маусымдағы N 3037 U963037_ Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 27, 228-құжат);
2) Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік қызмет
кадрларымен жұмысты жетілдіру мәселелері" туралы 1999 жылғы 24 ақпандағы
N 13
N990013_
өкімі.
2. Осы Жарлық 2000 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.