Опубликованию не подлежит. О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы
Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 г. N 359. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Примечание РЦПИ: Нормативный акт, не подлежащий опубликованию, в Базу данных не вводится.

Жариялануға жатпайды Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 14 наурыз N 359. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
РҚАО-ның ескертуі: Жариялануға жатпайтын нормативтік акт Деректемелер базасына енгізілмейді.