О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 2000 года № 364
В целях реализации предложений и рекомендаций третьего заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 июня 1998 года № 3985 U983985_ "Об образовании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст. 156) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Совете иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
1) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. В состав Совета от Республики Казахстан входят по должности Премьер-Министр Республики Казахстан, Председатель Национального Банка Республики Казахстан, Министр иностранных дел Республики Казахстан, Председатель Агентства Республики Казахстан по инвестициям и Председатель межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов.";
2) пункт 6 дополнить предложением следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по инвестициям по мере необходимости может вносить на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложения по изменению до одной трети состава иностранных членов Совета, принимая во внимание рекомендации промышленных и деловых ассоциаций иностранных
инвесторов, посольств государств, аккредитованных в Республике Казахстан.";
3) в пункте 12 слова "Государственный комитет Республики Казахстан по
инвестициям" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по
инвестициям".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3985 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 20 наурыз N 364
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі үшінші мәжілісінің ұсыныстары мен ұсынымдарын іске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Шетелдік инвесторлар кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 30 маусымдағы N 3985 U983985_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 18, 156-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі туралы ережеде:
1) 5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасынан Кеңестің құрамына лауазым бойынша Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы, Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі, Қазақстан Республикасы Инвестициялар жөніндегі агенттігінің төрағасы және Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның төрағасы кіреді.";
2) 6-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі қажеттілігіне қарай Қазақстан Республикасында тіркелген шетелдік инвесторлардың өнеркәсіптік және іскерлік қауымдастықтарының, мемлекеттер елшіліктерінің ұсынымдарын назарға ала отырып, Кеңестің шетелдік мүшелерінің құрамын үштен бір бөлігіне дейін өзгерту жөніндегі ұсынысты Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізе алады.";
3) 12-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі
мемлекеттік комитеті" деген сөздер "Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.