Об изменении границ города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 8 августа 2000 года N 432
В соответствии с представлением Правительства Республики Казахстан, подготовленным согласно статье 9 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и учитывая предложения представительных и исполнительных органов города Астаны и Акмолинской области, постановляю:
1. Изменить границы города Астаны, включив в городскую черту часть земель Целиноградского и Шортандинского районов (согласно приложению) общей площадью 45195 гектаров.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение к Указу Президента
Республики Казахстан
от 8 августа 2000 года N 432
Экспликация
части земель Акмолинской области,
включаемых в административную границу города Астаны
------------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование районов !Всего !          в том числе
п/п !                      !земель!-------------------------------------
!                      !(га)  !   пашни     !мно-!сено-! пастбищ
!                      !      !-------------!го- !косов!------------
!                      !      !всего !из них!лет-!     !всего!из них
!                      !      !      !орошае!них !     !     !корен-
!                      !      !      !мой   !наса!     !     !ного
!                      !      !      !      !жде-!     !     !улуч-
!                      !      !      !      !ний !     !     !шения
------------------------------------------------------------------------

Астана қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 8 тамыз N 432
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Z934200_ Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына орай дайындалған Қазақстан Республикасы Үкіметінің ұсынысына сәйкес және Астана қаласы мен Ақмола облысының өкілді және атқарушы органдарының ұсыныстарын ескере отырып қаулы етемін:
1. Қаланың шегіне Целиноград және Шортанды аудандары жерлерінің жалпы
алаңы 45195 гектар бір бөлігі (қосымшаға сәйкес) қосыла отырып, Астана
қаласының шекарасы өзгертілсін.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2000 жылғы 8 тамыз
N 432 Жарлығына
қосымша
Астана қаласының әкімшілік шекарасына
енгізілетін Ақмола облысының жерлері бөлігінің
ЭКСПЛИКАЦИЯСЫ
------------------------------------------------------------------------
N  !                      !Барлық!          оның ішінде
!     Аудандардың      !жерлер!-------------------------------------
!        атауы         !(га)  ! егістіктер  !көп ! ша. ! жайылымдар
!                      !      !-------------!жыл.! бын.!------------
!                      !      !барлы.! оның !дық ! дық.!бар. !оның
!                      !      !  ғы  !ішінде!екпе! тар !лығы !ішінде
!                      !      !      !суар. !ағаш!     !     !түбе.
!                      !      !      !малы  !тар !     !     !гейлі
!                      !      !      !      !    !     !     !жақсар.
!                      !      !      !      !    !     !     !тылатыны
------------------------------------------------------------------------

1   !Целиноградский район  !43438 !12882 ! 3737 ! 38 !2895 !20978!6619
------------------------------------------------------------------------
2   !Шортандинский район   ! 1757 !      !      !    !     ! 1545!1450
------------------------------------------------------------------------
!Итого земель          !45195 !12882 !3737  ! 38 !2895 !22523!8069
------------------------------------------------------------------------
(продолжение таблицы)
-------------------------------
N !    Итого         ! Прочих
!    с/х угодий    ! земель
-------------------------------
1 !      36793       ! 6645
-------------------------------
2 !       1545       !  212
-------------------------------

1   !Целиноград ауданы     !43438 !12882 ! 3737 ! 38 !2895 !20978!6619
------------------------------------------------------------------------
2   !Шортанды ауданы       ! 1757 !      !      !    !     ! 1545!1450
------------------------------------------------------------------------
!Барлық жерлер         !45195 !12882 !3737  ! 38 !2895 !22523!8069
------------------------------------------------------------------------
(таблицаның жалғасы)
-------------------------------
N !   Барлық а/ш     !Басқа да
!    алқаптары     ! жерлер
-------------------------------
1 !      36793       ! 6645
-------------------------------
2 !       1545       !  212
-------------------------------

!      38338       ! 6857
-------------------------------
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

!      38338       ! 6857
-------------------------------
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.