О назначении Рогова И.И. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2000 года N 443
Назначить Рогова Игоря Ивановича Министром юстиции Республики
Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

И.И. Роговты Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 13 қыркүйек N 443
Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.