Об отнесении населенного пункта Жем Мугалжарского района Актюбинской области к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 6 октября 2000 года N 457
Учитывая ходатайства местных представительных и исполнительных органов Актюбинской области и в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно- территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Отнести населенный пункт Жем Мугалжарского района Актюбинской
области к категории городов районного значения.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Жем елді мекенін аудандық маңызы бар қалалар санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 6 қазан N 457
Ақтөбе облысы жергілікті өкілетті және атқарушы органдарының
өтініштерін ескере отырып және "Қазақстан Республикасының
әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы
8 желтоқсандағы
Z934200_
Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Жем елді мекені аудандық маңызы
бар қалалардың санатына жатқызылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқылғандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.