О переименовании Булаевского района Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 23 ноября 2000 года N 490
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Переименовать Булаевский район Северо-Казахстанской области в
район Магжана Жумабаева.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Солтүстік Қазақстан облысының Булаев ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 23 қараша N 490
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы
Z934200_
Заңының
9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Булаев ауданы Мағжан Жұмабаев ауданы
болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Бағарова Ж.А.