О назначении Хитрина Ю.А. Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 декабря 2000 года N 524
Назначить Хитрина Юрия Александровича Председателем Конституционного
Совета Республики Казахстан, освободив от должности Генерального Прокурора
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

Ю.А.Хитринді Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2000 жылғы 21 желтоқсан N 524
Юрий Александрович Хитрин Қазақстан Республикасы Конституциялық
Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Бас
Прокуроры қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Маман: Қасымбеков Б.А.