О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 547. Утратил силу - Указом Президента РК от 25 марта 2001 г. N 575 ~U010575.
В соответствии с подпунктом 9) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 2 после слов "административных государственных служащих"
дополнить словом ", судей";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) слова "квалификационные классы судьям," исключить;
в подпункте 2) после слов "административных государственных служащих"
дополнить словом ", судей";
3) приложение 10 вышеназванного Указа изложить в новой редакции
согласно приложению к настоящему Указу.
2. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 3
июля 2000 года N 414
U000414_
"О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436".
3. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 7 февраля 2001 года
N 547
Приложение 10
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 1 апреля 1997 года
N 3436
Коэффициенты для исчисления
должностных окладов и пособий для оздоровления
судей Республики Казахстан
---------------------------------------------------------------------------
Перечень       !  Стаж государственной службы в годах
должностей     !---------------------------------------------------------
судей Респуб-  ! до   !с 1  !с 2  !с 3  !с 5  !с 7  !с 9   !с 11  !с 14
лики Казахстан !года  !до 2 !до 3 !до 5 !до 7 !до 9 !до 11 !до 14 !до 17
---------------------------------------------------------------------------
Верховный суд
1.Председатель   20,93  21,98  23,03 24,07 25,12 25,75 26,38  27,00  27,63
2.Председатель   17,59  18,47  19,35 20,23 21,11 21,64 22,17  22,69  23,22
коллегии
3.Судья          16,60  17,43  18,26 19,09 19,92 20,42 20,92  21,41  21,91
надзорной
коллегии,
секретарь
пленарного
заседания
4.Член           16,60  17,43  18,26 19,09 19,92 20,42 20,92 21,41 21,91
президиума,
Секретарь
Пленума*
5.Судья          15,78  16,57  17,36 18,15 18,94 19,41 19,88 20,36 20,83
Областные и приравненные к ним суды
6.Председатель   12,59  13,22  13,85 14,48 15,11 15,49 15,86 16,24 16,62
суда
7.Председатель   11,85  12,44  13,04 13,63 14,22 14,58 14,93 15,29 15,64
коллегии
8.Судья          11,11  11,67  12,22 12,78 13,33 13,67 14,00 14,33 14,67
Районные и приравненные к ним  суды
9.Председатель    7,41   7,78   8,15  8,52  8,89  9,11  9,33  9,56  9,78
суда
10.Судья          6,67   7,00   7,33  7,67  8,00  8,20  8,40  8,60  8,80
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
--------------------
N ! с 17  ! свыше  !
! до 20 ! 20 лет !
--------------------
1. 27,84   28,26
2. 23,40   23,75
3. 22,08   22,41
4. 22,08   22,41
5. 20,99   21,30
6. 16,74   17,00
7. 15,76   16,00
8. 14,78   15,00
9.  9,85   10,00
10. 8,87    9,00
------------------
*указанные должности действуют до принятия соответствующего
законодательства
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 7 ақпан N 547. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2001.03.26. N 575 жарлығымен. ~U010575
Қазақстан Республикасының Конституциясы K951000_ 0 44-бабының
9) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджет есебінен қамтылған органдарының қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі N 3436 U973436_ Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2-тармақтағы "әкімшілік мемлекеттік қызметшілер" деген сөздерден
кейін ", судьялар" деген сөзбен толықтырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "судьяларға біліктілік сыныптары" деген сөздер алынып
тасталсын;
2) тармақшадағы "әкімшілік мемлекеттік қызметшілер" деген сөздерден
кейін ", судьялар" деген сөзбен толықтырылсын;
3) жоғарыда аталған Жарлықтың 10-қосымшасы осы Жарлықтың қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 1 сәуірдегі
N 3436 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы
Президентінің 2000 жылғы 3 шілдедегі N 414
U000414_
Жарлығының күші
жойылды деп танылсын.
3. Осы Жарлық 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 7 ақпан
N 547 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
1997 жылғы 1 сәуір
N 3436 Жарлығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы судьяларының
лауазымдық жалақылары мен сауықтыруға арналған
жәрдемақыларын есептеу үшін коэффициенттер
________________________________________________________________________
|Қазақстан Республикасының|  Жылдар бойынша мемлекеттік қызмет өтілі
|судьялары лауазымдарының |______________________________________________
|        тізбесі          |1 жылға| 1-ден | 2-ден | 3-тен | 5-тен |7-ден
|                         | дейін | 2-ге  | 3-ке  | 5-ке  | 7-ге  |9-ға
|                         |       | дейін | дейін | дейін | дейін |дейін
|_________________________|_______|_______|_______|_______|_______|______
Жоғарғы сот
Төраға                     20,93   21,98   23,03   24,07   25,12   25,75
Сот алқасының төрағасы     17,59   18,47   19,35   20,23   21,11   21,64
Қадағалау алқасының
судьясы, пленарлық
мәжілістің хатшысы         16,60   17,43   18,26   19,09   19,92   20,42
Төралқа мүшесі,
Пленум хатшысы*            16,60   17,43   18,26   19,09   19,92   20,42
Судья                      15,78   16,57   17,36   18,15   18,94   19,41
Облыстық және оларға теңестірілген соттар
Сот төрағасы               12,59   13,22   13,85   14,48   15,11   15,49
Алқаның төрағасы           11,85   12,44   13,04   13,63   14,22   14,58
Судья                      11,11   11,67   12,22   12,78   13,33   13,67
Аудандық және оларға теңестірілген соттар
Сот төрағасы                7,41    7,78    8,15    8,52    8,89    9,11
Судья                       6,67    7,00    7,33    7,67    8,00    8,20
________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
__________________________________________
|
|__________________________________________
| 9-дан | 11-ден| 14-ден| 17-тен|20 жылдан |
| 11-ге | 14-ке | 17-ге | 20-ға | жоғары   |
| дейін | дейін | дейін | дейін |          |
|_______|_______|_______|_______|__________|
26,38   27,00   27,63   27,84   28,26
22,17   22,69   23,22   23,40   23,75
20,92   21,41   21,91   22,08   22,41
20,92   21,41   21,91   22,08   22,41
19,88   20,36   20,83   20,99   21,30
15,86   16,24   16,62   16,74   17,00
14,93   15,29   15,64   15,76   16,00
14,00   14,33   14,67   14,78   15,00
9,33    9,56    9,78    9,85   10,00
8,40    8,60    8,80    8,87    9,00
__________________________________________
*көрсетілген лауазымдар тиісті заңдарды қабылдағанға дейін әрекет етеді
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.