О начале периода легализации денег
Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2001 года N 610
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 апреля 2001 года
Z010173_
"Об амнистии граждан Республики Казахстан в связи с легализацией
ими денег" постановляю:
1. Установить начало периода легализации денег с 14 июня 2001 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Ақшаны жария ету кезеңінің басталуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 17 мамыр N 610
"Қазақстан Республикасы азаматтарының ақшаны жария етуіне байланысты оларға рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 2 сәуірдегі Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Ақшаны жария ету кезеңі 2001 жылғы 14 маусымда басталады деп белгіленсін.
2. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті