О совершенствовании государственного управления в области охраны здоровья граждан
Указ Президента Республики Казахстан от 17 октября 2001 года N 705
В соответствии с подпунктом 3) статьи 44 K951000_ Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Реорганизовать Агентство Республики Казахстан по делам
здравоохранения в Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры,
вытекающие из настоящего Указа.
3. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999
года N 6
U990006_
"О структуре Правительства Республики Казахстан"
следующие изменение и дополнение:
в пункте 1:
абзац "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения"
исключить;
дополнить новым абзацем следующего содержания:
"Министерство здравоохранения Республики Казахстан".
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на
Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Азаматтардың денсаулығын сақтау саласында мемлекеттік басқаруды жетілдіру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 17 қазан N 705
Қазақстан Республикасының Конституциясы 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі болып қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6 Жарлығына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігі" деген абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі".
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті