О назначении Алтынбаева М.К. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года N 738
Назначить Алтынбаева Мухтара Капашевича Министром обороны Республики
Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

М.Қ.Алтынбаевты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 8 желтоқсан N 738
Мұхтар Қапашұлы Алтынбаев Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.