О назначении Тажина М.М. помощником Президента Республики Казахстан по вопросам национальной безопасности - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 742
Назначить Тажина Марата Мухамбетказиевича помощником Президента Республики Казахстан по вопросам национальной безопасности - секретарем Совета безопасности Республики Казахстан, освободив от должности председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

М.М.Тәжинді Қазақстан Республикасы Президентінің ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 11 желтоқсан N 742
Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президентінің
ұлттық қауіпсіздік мәселелері жөніндегі көмекшісі - Қазақстан Республикасы
Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан
Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.