О назначении Дутбаева Н.Н. председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года № 743
Назначить Дутбаева Нартая Нуртаевича председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Н.Н.Дүтбаевті Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 11 желтоқсан N 743
Нартай Нұртайұлы Дүтбаев Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.