О назначении Тасмагамбетова И.Н. Премьер-Министром Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 января 2002 года N 769
Назначить Тасмагамбетова Имангали Нургалиевича Премьер-Министром
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

И.Н.Тасмағамбетовті Қазақстан Республикасының Премьер-министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 28 қаңтар N 769
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов Қазақстан Республикасының Премьер-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті