О назначении Масимова К.К. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 776
Назначить Масимова Карима Кажимкановича заместителем Премьер-Министра
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 776
Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті