О назначении Павлова А.С. заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 778
Назначить Павлова Александра Сергеевича заместителем Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

А.С.Павловты Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 778
Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті