О назначении Мырзахметова А.И. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 785
Назначить Мырзахметова Аблая Исабековича Министром транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 785
Абылай Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті