О назначении Школьника В.С. Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 786
Назначить Школьника Владимира Сергеевича Министром энергетики
и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

В.С.Школьникті Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 786
Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті