О назначении Сулейменова К.Ш. Министром внутренних дел Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 790
Назначить Сулейменова Каирбека Шошановича Министром внутренних дел
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қ.Ш.Сүлейменовті Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 790
Қайырбек Шошанұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті