О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Министром культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 791
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром культуры,
информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

М.А.Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 791
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті