О назначении Есенбаева М.Т. Министром экономики и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 30 января 2002 года N 794
Назначить Есенбаева Мажита Тулеубековича Министром экономики
и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

М.Т.Есенбаевты Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 30 қаңтар N 794
Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті