О назначении Палымбетова Б.А. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 февраля 2002 года № 813
Назначить Палымбетова Болата Абылкасымовича акимом Мангистауской
области.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Б.Ә.Палымбетовті Маңғыстау облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 20 ақпан N 813
Болат Әбілқасымұлы Палымбетов Маңғыстау облысының әкімі болып
тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.