О назначении на должности председателей и председателя коллегии некоторых областных и приравненных к ним судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2002 года N 845
В соответствии с пунктом 2 статьи 82
K951000_
Конституции Республики
Казахстан, пунктом 5 статьи 31 Конституционного закона Республики
Казахстан от 25 декабря 2000 года
Z000132_
"О судебной системе и статусе
судей Республики Казахстан" постановляю.
1. Назначить:
председателем Актюбинского            Амирова Ирана Амировича;
областного суда
председателем Алматинского            Байбатырова Серика Катеновича;
областного суда
председателем коллегии                Барпибаева Тлектеса Ешеевича
по гражданским делам                  с освобождением от должности
Алматинского городского суда          председателя Алматинского
областного суда
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)

Қазақстан Республикасының кейбір облыстық және оларға теңестірілген соттарының төрағалары мен алқа төрағасын қызметке тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 8 сәуір N 845
Қазақстан Республикасы Конституциясының
K951000_
82-бабының
2-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының
мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 25 желтоқсандағы
Z000132_
Конституциялық заңының 31-бабының 5-тармағына сәйкес қаулы
етемін:
1. Әміров Иран Әмірұлы                 Ақтөбе облыстық сотының
төрағасы;
Байбатыров Серік Қатенұлы              Алматы облыстық сотының
төрағасы;
Бәрпібаев Тілектес Ешейұлы             Алматы облыстық сотының
төрағасы қызметінен босатыла
отырып, Алматы қалалық
сотының азаматтық істер
жөніндегі алқа төрағасы
болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.