О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806
Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 2002 года N 868. Утратил силу - Указом Президента РК от 29 августа 2002 г. N 939 ~U020939
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 856 U020856_ "О стратегии Ассамблеи народов Казахстана и положении об Ассамблее народов Казахстана" и улучшения координации действий государственных органов по укреплению межэтнических отношений в рамках единой государственной национальной политики постановляю:
1. Структуру Администрации Президента Республики Казахстан, утвержденную Указом Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806 U020806_ "О штатной численности и структуре Администрации Президента Республики Казахстан", дополнить строкой следующего содержания:
"Отдел по работе с Ассамблеей народов Казахстана".
2. Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан в
десятидневный срок утвердить положение об Отделе по работе с Ассамблеей
народов Казахстана и определить его штатную численность.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 8 мамыр N 868. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.08.29. N 939 Жарлығымен. ~U020939
"Қазақстан халықтары Ассамблеясының стратегиясы мен Қазақстан халықтары Ассамблеясының ережесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі N 856 U020856_ Жарлығын іске асыру және мемлекеттік органдардың ұлтаралық қатынастарды бірыңғай мемлекеттік ұлттық саясат шеңберінде нығайту жөніндегі іс-қимылдарын үйлестіруді жақсарту мақсатында қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің штат саны мен құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 U020806_ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің құрылымы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан халықтары Ассамблеясымен жұмыс істеу жөніндегі бөлім".
2. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы он күн
мерзімде Қазақстан халықтары Ассамблеясымен жұмыс істеу жөніндегі бөлім
туралы ережені бекітіп, оның штат санын айқындасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.