О назначении Смирнова А.В. акимом Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 17 мая 2002 года № 871.
Назначить Смирнова Анатолия Владимировича акимом Северо-Казахстанской
области.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

А.В.Смирновты Солтүстік Қазақстан облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 17 мамыр N 871
Анатолий Владимирович Смирнов Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.