О переименовании Целинного района Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 июня 2002 года N 890.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Переименовать Целинный район Северо-Казахстанской области в район
имени Габита Мусрепова.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 11 маусым N 890
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы
Z934200_
Заңының
9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданы Ғабит Мүсірепов
атындағы аудан болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.