О назначении Келимбетова К.Н. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 934
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Министром экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)

Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 28 тамыз N 934.
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.