О назначении Есенбаева М.Т. Министром индустрии и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 935
Назначить Есенбаева Мажита Тулеубековича Министром индустрии и
торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой
должности.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Склярова И.В.)

М.Т.Есенбаевты Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 28 тамыз N 935.
Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев Қазақстан Республикасының Индустрия және
сауда министрі болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.