О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692
Указ Президента Республики Казахстан от 18 октября 2002 года N 967. Утратил силу - Указом Президента РК от 15 ноября 2003 г. N 1228 (U031228)
Постановляю:
1. Внести в приложение к Указу Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692 "Об образовании Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан" следующее изменение:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики Казахстан Есенбаева Мажита Тулеубековича - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Досаева Ерболата Аскарбековича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 18 қазан N 967. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2003.11.15. N 1228 жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығының қосымшасына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамына Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев енгізілсін;
аталған құрамнан Досаев Ерболат Асқарбекұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті