Об утверждении текста присяги сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 2002 года N 978. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 158
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 158.
Сноска. Заголовок в редакции Указа Президента РК от 29.08.2014 № 900.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года «О Президенте Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
Сноска. Преамбула в редакции Указа Президента РК от 29.08.2014 № 900.
1. Утвердить прилагаемый текст присяги сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.
Сноска. Пункт 1 в редакции Указа Президента РК от 29.08.2014 № 900.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Утверждена
Указом Президента
Республики Казахстан
от 2 декабря 2002 года N 978
Присяга
сотрудников Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы и противодействию коррупции
Сноска. Заголовок в редакции Указа Президента РК от 29.08.2014 № 900.
Сноска. Присяга с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 29.08.2014 № 900.
Я, гражданин Республики Казахстан _________________ (Ф.И.О.), поступая на службу в Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, торжественно клянусь:
быть преданным народу и Президенту Республики Казахстан;
строго соблюдать Конституцию и законодательство Республики Казахстан, во всех своих действиях следовать принципам законности и справедливости;
добросовестно и профессионально выполнять возложенные на меня обязанности, дорожить высоким званием сотрудника Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции;
не жалеть сил, а если потребуется, и самой жизни для защиты прав, свобод, законных интересов граждан и укрепления экономической безопасности страны;
строго хранить государственную и служебную тайну.
Если я нарушу эту присягу, то пусть меня постигнет наказание по всей строгости законов Республики Казахстан.
"__" ______ 200_года              ______________________
(подпись)

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қызметкерлері антының мәтінін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 желтоқсандағы N 978 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 158 Жарлығымен.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының Президенті туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 33-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қызметкерлері антының мәтіні бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 2 желтоқсандағы
N 978 Жарлығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі қызметкерлерінің анты
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
Ескерту. Антқа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 29.08.2014 N 900 Жарлығымен.
Мен, Қазақстан Республикасының азаматы __________________ (тегі, аты, әкесінің аты) Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіне қызметке кіре отырып:
Қазақстан Республикасының халқы мен Президентіне адал болуға;
Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңнамасын қатаң сақтауға, өзімнің барлық іс-қимылымда заңдылық және әділдік қағидаттарын ұстануға;
маған жүктелген міндеттерді жауапкершілікпен әрі кәсіби түрде орындауға, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қызметкері жоғары атағын қастерлеуге;
азаматтардың құқықтарын, бостандықтарын, заңды мүдделерін қорғау және елдің экономикалық қауіпсіздігін нығайту үшін күшімді аямауға, қажет болса өмірімді қиюға;
мемлекеттік және қызметтік құпияны қатаң сақтауға салтанатты түрде ант етемін.
Егер мен өзімнің осы антымды бұзсам, онда мен Қазақстан Республикасының заңдары бойынша қатаң жазаға тартылайын.
200_ жылғы " __ " _______________           ________________
(қолы)