Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1010. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года N 696.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 21.11.2008 N 696 .
Подлежит опубликованию в
республиканской печати в
изложении
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 36 Конституционного закона от 25 декабря 2000 года "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 28 мая 2001 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" постановляю:
1. В состав Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, образованного Указом Президента Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 702 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан", внести следующие изменения:
назначить членами Высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Ахметова Кабдыгали, депутата Сената Парламента Республики Казахстан,
Ахпанова Арстана Нокешевича, начальника кафедры уголовного процесса Карагандинского юридического института Министерства внутренних дел Республики Казахстан,
Полторабатько Людмилу Григорьевну, судью Верховного Суда Республики Казахстан,
Сабырбаева Марата Калмуратовича, председателя Турксибского районного суда города Алматы;
вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан: Абдраимова Б.Ж., Ескендирова К.Г., Рахметулина А.Д.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1010. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Ескерту. Жарлықтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы N 696 Жарлығымен.
Республикалық баспасөзде
мазмұны жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 36-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2001 жылғы 28 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 15 қазандағы N 702 Жарлығымен құрылған Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып мыналар тағайындалсын:
Ахметов Қабдығали, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты,
Ақпанов Арыстан Нүкешұлы, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды заң институтының қылмыстық іс жүргізу кафедрасының бастығы,
Полторабатько Людмила Григорьевна, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы,
Сабырбаев Марат Қалмұратұлы, Алматы қаласы Түрксіб аудандық сотының төрағасы;
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамынан: Б.Ж.Әбдірайымов, Қ.Ғ.Ескендіров, А.Ж.Рахметулин шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті