О Киме Г.В.
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 1023
Освободить Кима Георгия Владимировича от должности Министра юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

Г.В.Ким туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 1023 жарлығы
Георгий Владимирович Ким басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті