О назначении Жумабекова О.И. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 1024
Назначить Жумабекова Оналсына Исламовича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

О.И. Жұмабековті Қазақстан Республикасының Әділет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 25 ақпандағы N 1024 Жарлығы
Оңалсын Исламұлы Жұмабеков Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті