О назначении Абайдильдина Т.Ж. Акимом Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 1027
Назначить Абайдильдина Талгатбека Жамшитовича Акимом Восточно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан

Т.Ж.Абайділдинді Шығыс Қазақстан облысының әкімі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 26 ақпандағы N 1027 Жарлығы
Талғатбек Жәмшитұлы Абайділдин Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті