О подписании Протокола к Соглашению между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой о разграничении дна Каспийского моря между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой
Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 1030
Постановляю:
1. Одобрить проект Протокола к Соглашению между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой о разграничении дна Каспийского моря между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой.
2. Уполномочить Абусеитова Кайрата Хуатовича - первого вице-Министра иностранных дел Республики Казахстан подписать от имени Республики Казахстан Протокол к Соглашению между Республикой Казахстан и Азербайджанской Республикой о разграничении дна Каспийского моря, разрешив вносить в него изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Примечание РЦПИ: текст проекта Протокола не прилагался.
См. P030194 )

Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасы арасында Каспий теңізі түбін шектеу туралы Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасының арасындағы келісімге хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2003 жылғы 27 ақпан N 1030
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасы арасында Каспий теңізі түбін шектеу туралы Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасының арасындағы келісімге Хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер бірінші вице-министрі Қайрат Қуатұлы Әбусейітовке қағидатты сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат ете отырып, Қазақстан Республикасы атынан Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасы арасында Каспий теңізі түбін шектеу туралы Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасының арасындағы келісімге хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі: Хаттаманың жобасының мәтіні берілмеген. қараңыз. P030194 )