Об утверждении Соглашения между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о сотрудничестве в охране государственной границы
Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 1033
В соответствии со статьей 16 Указа  Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 12 декабря 1995 года N 2679 "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" постановляю:
1. Утвердить Соглашение между Республикой Казахстан и Кыргызской Республикой о сотрудничестве в охране государственной границы, совершенное в городе Астане 15 декабря 2001 года.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Примечание РЦПИ: текст Соглашения не прилагался)

Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Мемлекеттік шекара күзетіндегі ынтымақтастық туралы келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2003 жылғы 27 ақпан N 1033
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 заң күші бар Жарлығының 16-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. 2001 жылғы 15 желтоқсанда Астана қаласында жасалған Қазақстан Республикасы мен Қырғыз Республикасы арасындағы Мемлекеттік шекара күзетіндегі ынтымақтастық туралы келісім бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
РҚАО-ның ескертуі: Келісімнің мәтіні қоса берілмеген