О заключении Дополнительного протокола к Соглашению между Республикой Казахстан и Международным агентством по атомной энергии о применении гарантий в связи с Договором о нераспространении ядерного оружия
Указ Президента Республики Казахстан от 13 марта 2003 года N 1040
В целях реализации политики ядерного нераспространения и обеспечения международной стабильности в области использования атомной энергии постановляю:
1. Заключить Дополнительный протокол к Соглашению между Республикой Казахстан и Международным агентством по атомной энергии о применении гарантий в связи с Договором о нераспространении ядерного оружия, подписанному 26 июля 1994 года в городе Алматы.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ: см. постановление Правительства Республики
Казахстан от 16 января 2003 года N 24)

Қазақстан Республикасы мен Атом энергиясы жөніндегі халықаралық агенттік арасындағы Ядролық қаруды таратпау туралы шартқа байланысты кепілдіктерді қолдану туралы келісімге қосымша хаттама жасау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 наурыздағы N 1040 Жарлығы
Ядролық қаруды таратпау саясатын іске асыру және атом энергиясын пайдалану саласында халықаралық тұрақтылықты қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы мен Атом энергиясы жөніндегі халықаралық агенттік арасындағы 1994 жылғы 26 шілдеде Алматы қаласында қол қойылған Ядролық қаруды тартпау туралы шартқа байланысты кепілдіктерді қолдану туралы келісімге қосымша хаттама жасалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі: қараңыз. Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2003 жылғы 16 қаңтардағы N 24 қаулысы )