Об использовании чистого дохода Национального Банка Республики Казахстан за 2002 год
Указ Президента Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 1093
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", постановляю:
1. По предложению Правления Национального Банка Республики Казахстан чистый доход Национального Банка Республики Казахстан за 2002 год, уменьшенных на сумму созданных общих провизий (резервов) по банковским активам, направить:
1) на пополнение резервного капитала - 3 934 794,0 тыс.тенге;
2) в доход республиканского бюджета - 5 631 661,0 тыс.тенге;
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылғы таза кірісінің жұмсалуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 1093 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының ұсынысы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің банктік активтер бойынша құралған жалпы провизиялар (резервтер) сомасына кемітілген 2002 жылғы таза кірісі:
1) резервтік капиталды толықтыруға - 3 934 794,0 мың теңге;
2) республикалық бюджет кірісіне - 5 631 661,0 мың теңге жіберілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті