Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация)
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 1102
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента
и Правительства"
Постановляю:
1. Открыть в городе Санкт-Петербурге (Российская Федерация) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 маусымдағы N 1102 Жарлығы
"Президент пен Үкімет
актілерінің жинағында"
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Санкт-Петербург қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті