Вопросы загранучреждения Республики Казахстан в Афганистане
Указ Президента Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 1103
В целях активизации двухстороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Афганистаном постановляю:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Афганистане путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Афганистане.
2. (Пункт 2 утратил силу - Указом Президента РК от 17 января 2004 г. N 1284 (вступает в силу с 1 января 2004 г.).
3. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы шетелдік мекемесінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 маусымдағы N 1103 Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Ауғанстан арасындағы екі жақты ынтымақтастықты  жандандыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы Дипломатиялық миссиясы Қазақстан Республикасының Ауғанстандағы Елшілігі етіп өзгерту арқылы қайта ұйымдастырылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.01.17. N 1284 жарлығымен.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті