О Токаеве К.К.
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1110
Освободить Токаева Касымжомарта Кемеловича от должности
Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан

Қ.К.Тоқаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1110 Жарлығы
Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті