О назначении Школьника В.С. Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2003 года N 1123
Назначить Школьника Владимира Сергеевича Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

В.С.Школьникті Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 14 маусымдағы N 1123 Жарлығы
Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті