О назначении Утемуратова Б.Д. Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1125
Назначить Утемуратова Булата Джамитовича Секретарем Совета
Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Б.Ж.Өтемұратовты Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1125 Жарлығы
Болат Жәмитұлы Өтемұратов Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті