О назначении Жандосова О.А. Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1127
Назначить Жандосова Ораза Алиевича Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции.
Президент
Республики Казахстан

О.Ә.Жандосовты Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің төрағасы етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1127 Жарлығы
Ораз Әлиұлы Жандосов Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті