О назначении Доскалиева Ж.А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1129
Назначить Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Ж.А.Досқалиевті Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1129 Жарлығы
Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті