О назначении Карагусовой Г.Д. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1133
Назначить Карагусову Гульжану Джанпеисовну Министром труда
и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Г.Ж.Қарағұсованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1133 Жарлығы
Гүлжан Жанпейісқызы Қарағұсова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті